Konferencja WallStreet – wydarzenie, w którym trzeba uczestniczyć

Konferencja WallStreet to największe i najważniejsze spotkanie inwestorów giełdowych w Polsce i Europie Środkowej. Jest realizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) nieprzerwanie od ponad 20 lat.

Podczas dotychczasowych edycji konferencji w WallStreet uczestniczyło łącznie ponad 15 000 inwestorówblisko 400 spółek notowanych na GPW i NewConnect, władze wszystkich kluczowych instytucji i organizacji polskiego rynku kapitałowego oraz przedstawiciele władz państwowych.

Konferencja jest także szeroko relacjonowana w mediach ogólnopolskich oraz specjalistycznych portalach giełdowych i ekonomicznych. 

Co roku gośćmi specjalnymi wydarzenia są najwięksi polscy inwestorzy giełdowi. W ubiegłych latach w WallStreet brali udział m.in.: dr Jan Kulczyk, Zbigniew Jakubas, Adam Góral, Tomasz Czechowicz, Dariusz Miłek, dr Leszek Czarnecki czy Adam Kiciński. Ponadto każdego roku gościmy elitę analityków i zarządzających, światowej sławy traderów, jak również kluczowe postacie polskiego rynku kapitałowego.

Nieoczekiwana sytuacja związana z pandemią Covid-19 i aktualną zupełnie nową rzeczywistością spowodowała, że tegoroczna edycja konferencji WallStreet zamiast w czerwcu w Zakopanem wyjątkowo zostanie zrealizowana w dniach 25-27 listopada 2020 r. wyłącznie w formie wirtualnej z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi, technologii i kanałów komunikacji.

Decyzję taką podjęliśmy przede wszystkim w trosce o naszych uczestników, partnerów, jak również prelegentów. 

Pomimo okoliczności Stowarzyszenie chce zapewnić inwestorom indywidualnym możliwość bezpośredniego kontaktu z najlepszymi analitykami giełdowymi i przedstawicielami spółek notowanych na GPW i NewConnect, podobnie jak miało to miejsce na poprzednich, stacjonarnych edycjach Konferencji.

Jesteśmy przekonani, że tegoroczny nowy format wydarzenia pozwoli na wielokrotne poszerzenie grona biorących udział w Konferencji inwestorów.

Ta edycja Konferencji będzie też wyjątkowa ze względu na ciekawy moment w jakim stoją rynki i gospodarki oraz dużą niepewność co do przyszłości. Na te i wiele innych pytań będziemy chcieli odpowiedzieć podczas Konferencji.

Wirtualny format tegorocznego WallStreet będzie się opierał na wykładach i debatach on-line realizowanych w profesjonalnym studiu konferencyjnym oraz poprzez platformę webinarową. Uczestniczące w wydarzeniu spółki będą miały możliwość bezpośredniego kontaktu z zainteresowanymi inwestorami w nowej odsłonie Targów Twoje Inwestycje on-line oraz w ramach prezentacji inwestorskiej „na żywo” w formie webinaru podczas Forum Akcjonariat on-line. Zapis wszystkich prezentacji spółek będzie również dostępny po zakończeniu wydarzenia, co pozwoli na dotarcie również do osób nieuczestniczących bezpośrednio w Konferencji, na wiele tygodni po jej zakończeniu.

Część wykładów, debat i prezentacji emitentów i partnerów będzie otwarta i dostępna bezpłatnie dla zarejestrowanych uczestników, a udział w pozostałej części merytoryki będzie odpłatny.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia, program, sylwetki prelegentów oraz formularz zapisów dostępne są na stronie https://www.wallstreet.org.pl/

About the author