Nie przegap! Czyli kilka słów o Akademii Private Equity

W dniach 25–29 kwietnia odbędzie się XIII edycja Akademii Private Equity organizowanej przez Klub Inwestora SGH.

Akademia Private Equity od lat przyciąga wielu młodych ludzi zainteresowanych rynkiem funduszy oraz finansami. W bieżącym roku przypada jej XIII edycja, która będzie pełna świetnej merytoryki oraz wielu niespodzianek!

Organizatorem projektu jest tradycyjnie Klub Inwestora SGH – organizacja działająca przy Szkole Głównej Handlowej nieprzerwanie od 20 lat i zrzeszająca w swych szeregach ponad 60 aktywnych członków oraz około 250 alumnów. Sztandarowym celem stowarzyszenia jest propagowanie wiedzy na temat rynków i instrumentów finansowych oraz zasad funkcjonowania rynku kapitałowego w Polsce i na świecie.

Akademia Private Equity nieustannie wpisuje się w obowiązujące trendy, zapoznając studentów z całej Polski ze światem funduszy, finansów oraz doradztwa. Tegoroczna edycja, która odbędzie się w dniach 25–29.04.2022 r., przy zachowaniu wszystkich najlepszych cech poprzednich odsłon, wniesie wydarzenie na jeszcze wyższy poziom, zapewniając uczestnikom ogrom świetnych wrażeń, niesamowitą wiedzę oraz doświadczenie, no i masę atrakcji! A to wszystko przy współpracy z klasowymi Partnerami, prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach.

Wydarzenie będzie składać się z czterech Ścieżek Warsztatowych:

  • 25.04.2022 Private Equity
  • 26.04.2022 M&A
  • 27.04.2022 Venture Capital
  • 28.04.2022 Prawo

Poprowadzą je Partnerzy wydarzenia, w tym roku będą to między innymi: Gain.pro, Abris Capital, Fidea, Trigon, PekaoIB, Innovo, SpeedUp VC Group, White & Case.

Podczas czterech dni Akademii zakwalifikowani studenci zapoznają się z praktycznymi aspektami pracy w świecie funduszy oraz doradztwa. Uczestnicy zyskają niesamowitą możliwość poznania tych branż od wewnątrz oraz pogłębienia swojej wiedzy z zakresu inwestowania. Dodatkowo, dzięki nabytym kontaktom biznesowym, każdy z biorących udział w wydarzeniu zyska realną szansę na dalszy rozwój w środowiskach finansowych – czy nawet podjęcie pracy. 

Różnorodność tegorocznych segmentów daje jasno do zrozumienia, iż nadchodząca XIII edycja APE zapowiada się naprawdę wyjątkowo i wysokie oczekiwania wobec niej są zdecydowanie uzasadnione. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania mediów społecznościowych projektu (https://www.facebook.com/akademiape) i nadsyłania zgłoszeń – liczba dostępnych miejsc jest ograniczona! Rekrutacja na wydarzenie odbywa się od 21.03 do 18.04 br.

Profit Journal ma w tym roku przyjemność objąć Akademię Private Equity patronatem medialnym. Powodzenia w rekrutacji i owocnych warsztatów!

About the author